ברוכים הבאים לאתר הבית החדש של חברת עצות - החברה המובילה בישראל באספקת מוצרי פרסום, מתנות לחג, מתנות לעובדים, מתנות לחגים, מתנות לראש השנה, מתנות לפסח ומוצרי קידום מכירות. נשמח לספק לכם מוצרי פרסום איכותיים במחירים משתלמים!     
 
   סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     מידע מקצועי     מומלצים 
הרשמה החשבון שלי
 מתנות לראש השנה  מתנות לימי הולדת  מוצרי פרסום וקדם  יומנים  תיקים
  מתנות לחיילים   פנסים ולייזרים   יין ואביזרים   פולדרים ומכתביות
052-6089082 
לקופה 
 
חיפוש מוצר
הצטרפות למועדון לקוחות
  הסר הוסף
מידע מקצועי

  לכתבה המלאה

נופשונים כמתנה לחג לעובדים
תקופת החגים היא תקופה שלה מחכים כלל העובדים בישראל. ישנם שתי סיבות עיקריות לכך: המתנות לחגים שמקבלים העובדים  מהמעסיק והחופש שאותם עובדים מקבלים
  לכתבה המלאה

מה לקנות מתנה לפסח?
מה לקנות מתנה לפסח?
אז הינה אביב הגיע, וכבכל שנה מצטרף אליו חג הפסח על מנהגיו, יופיו והדרו. פסח נמנה על שלושת הרגלים והינו הראשון והחשוב שבחגי ישראל, ועל כן לא בכדי כי מיד עם סיום עונת החורף ויחד עם התבהרות השמים והתארכות הימים, נרתמים כולם למציאת מתנת הפסח המושלמת; ובמקרה שיגעת ולא מצאת- אנו כאן בכדי לסייע לך, בעל חברה או עסק, לבחור מתנה אידיאלית עבור עובדיך, לקוחותיך וקרוביך.
  לכתבה המלאה

מה מביאים מתנה לטו בשבט?
טו בשבט הינו חג קצר של יום אחד אך הוא תפס מקום משמעותי במורשת שלנו וכמעט ואין אחד שלא מחכה כל השנה למלא את הבית בפירות יבשים או לצאת לשתול עוד עץ בארצנו הקטנה. טו בשבט הינו חג שורשי המסמל את קרבתו לאדמה ובו אנו מנסים להחזיר חלק לסביבה על ידי הגברת המודעות לכדור הארץ ונטיעת שתילים חדשים.

  לכתבה המלאה

מתנות לעובדים לחנוכה
חג החנוכה החורפי מנציח את זכר הניצחון במרד החשמונאים, כמו גם את נס פח השמן וחנוכתו המחודשת של בית המקדש. חג החנוכה, או בכינויו הנוסף חג האורים, הוזכר לראשונה בספרי חשמונאים, וכיום נהוג לחגוג אותו באמצעות הדלקת נרות, משחק בסביבון, אכילת לביבות וסופגניות ועוד. החג נחגג לאורך שמונה ימים ומהווה את אחד מהחגים ה"גדולים", המרגשים והמשפחתיים ביותר. לא בכדי, אם כן, כי בהתקרבם של ימי החורף מתחבט כל בעל עסק באשר למתנת החנוכה ההולמת עבור עובדיו.
  לכתבה המלאה

מוצרי פרסום לרכב


השימוש מוצרי פרסום ומתנות מאפשרים את קידומו, מיתוגו ובידולו של כל בית עסק באשר הוא. מוצרי פרסום מעניקים הזדמנות ייחודית להכרת בית העסק הנבחר בפני מגוון רחב של לקוחות פוטנציאלים, באופן חכם ויעיל. בכדי להבטיח את השגתן של תוצאות מקסימליות מתחום שיווקי זה, מומלץ לבחור במוצרים שימושיים ובולטים לעין, כך שאלה ילכדו את תשומת ליבו של אותו לקוח פוטנציאלי ו"יכירו" אותו לעסק באופן עדין ושאיננו כופה עצמו. וכאן נשאלת השאלה, כיצד ניתן ליצור חשיפה מקסימלית בצורה החכמה ביותר?

  לכתבה המלאה

מה קונים מתנה לחנוכה?
מזה שנים רבות אנו נוהגים להתאים לכל חג מתנה משלו כתוצאה מכך לחג החנוכה אנו נותנים דמי חנוכה אך מי אמר שצריכים להיות כה שבלונים? הוזמנתם לחגוג את חג החנוכה אצל המשפחה והשאלה היחידה שעולה בראשכם היא מה קונים מתנה לחנוכה? אתם יכולים להפסיק להיות מוטרדים במיוחד כשהיום שוק המתנות הינו כל כך יצירתי ורב גוני.
  לכתבה המלאה

מתנות לטו בשבט
ט"ו בשבט הוא חג האילנות, יום המסמל פריחה ואת האושר והעושר שבטבע ובנופי הארץ בפרט. ט"ו בשבט מוזכר לראשונה במשנה וכיום נהוג לחגוג אותו תוך ציונו כיום אקולוגי, המוקיר את הסביבה והטבע ומוקדש להם. במאמר זה קיבצנו עבורכם מספר הצעות למתנות לטו בשבט לעובדים, ללקוחות וגם עבור המשפחה והחברים.

  לכתבה המלאה

מתנות לחנוכה

אין ספק כי בקניית מתנה לבית- אתם הולכים "על בטוח". אין אדם שלא ישמח לקבל אגרטל או קערה מעוצבת- אך גם כאן יש מקום למקוריות. על מנת לייחד את המתנה ניתן לבחור בדגמים מיוחדים ומשעשעים, או בהקדשה אישית על המתנה עצמה. כמו כן, מומלץ להתאים את המתנה באופן אישי למקבל אותה על ידי קניית מתנה שאותו אדם צריך ותהיה שימושית עבורו, או מתנה מקורית שסביר להניח שאין לו, במקום להעמיס עליו כלי בית מיותרים שככה"נ כבר ראה וקיבל דיי והותר.  

 

  לכתבה המלאה

מתנות לראש השנה

שוב הגיעה תקופת החגים ואתה כבעל עסק פורח ומשגשג רוצה לפנק ולצ`פר את עובדייך במתנות מרעננות ומעניינות לראש השנה. אך אתה אובד עצות ולא יודע מה לקנות להם השנה. כבר נמאס לך מאותם מתנות ישנות החוזרות על עצמם בכל שאר החברות, אותם עטים, סלסלת ממתקים ובקבוק יין זול או אפילו סט ספלים מטופש שסביר שיישבר לפני שיעשה בו שימוש ראשון. אתה אובד עצות ומחפש פתרון יצירתי, חדש אך בסופו של דבר גם זול כי אתה רוצה לשמר את הפעילות השוטפת של העסק.

 

  לכתבה המלאה

שימוש במוצרי פרסום לשיווק העסק
שיווק היא מילה שמרכזת בתוכה את כל המאמצים אותה נוקטת החברה העסקית על מנת ליצור בולטות בשוק בו היא נמצאת. ישנם עקרונות רבים על פיהם עובד השיווק-  איתור צרכים, בחינת הצרכים והחלופות, פיתוח מוצרים ושירותים, הצגת התועלות לפני הלקוחות, שכנוע הלקוחות לצריכת המוצרים, הפצת המוצרים בזמן ובמקום המתאים ללקוחות הפירמה וקביעת תנאי הסחר.
הפרסום הינו פעילות תקשורתית המיועדת להעביר מסר אחד (או מספר מסרים מצומצם) לקהלי מטרה רחבים באמצעות ערוצי התקשורת המסחריים (טלוויזיה, רדיו, שילוט חוצות, ברושורים, קטלוגים, אריזות, סמלים וסיסמאות...). כל צורה של הצגה וקידום לא-אישיים של רעיונות, סחורות או שירותים שמממן מוגדר משלם עבורה. 
  לכתבה המלאה

מתנות לראש השנה לארוח
עולם המטבח הוא מקום נהדר להתחיל בו כשחושבים על מתנות לראש השנה.
  לכתבה המלאה

שיווק מוצרי פרסום לקראת החגים

החגים קרבים ובאים , העומס בעבודה הוא רב, וכמנהג המעבידים גם עליכם לבחור לעובדיכם מתנה לחג ראויה ומיוחדת. אתם שולטים בכל הנוגע לעבודתכם, בניהול תקין, בעמידה בזמנים, מקצועיות ועבודה יעילה, יחסי אנוש טובים עם עובדיכם, אולם בכל הנוגע לרכישת מתנות ולהפקה של אירועים אינכם מתמחים, ואתם זקוקים בדחיפות לעזרה בנוגע לכך. אל ייאש, יש פתרון למצוקת הזמן והיצירתיות.

 

  לכתבה המלאה

עיצוב גני ילדים
כהורים אין אחד מאתנו שלא התלבט לאיזה גן לרשום את הילד, האם להתחשב במיקום, קרוב או רחוק?, או האם בסביבה בה הגן נמצא, ע"פ גננת שהמליצו לנו עליה ועוד שאלות כאלה ואחרות והכל במטרה לבחור את הגן הטוב ביותר עבור ילדנו, הרי שזה המקום שהילד יבלה בו את רוב היום.
  לכתבה המלאה

רעיונות למתנות לפסח
פסח הוא החג המקראי הראשון שבחגי ישראל, והינו מציין את יציאת בני ישראל מעבדות לחירות ואת הפיכתם לעם. לא בכדי, אם כן, כי סיומה של עונת החורף ופריחתו של אביב חדש מלווה שנה אחר שנה בהתרגשות וציפייה לרגל חג הפסח, על מנהגיו, הדרו וחשיבותו. לצד זאת, כחלק מהתכוננות מופלאה זו לראשון מבין שלושת הרגלים, נרתמים כולם למציאת מתנת הפסח האידיאלית; ובמקרה שיגעת ולא מצאת- מטרתו של מאמר זה הוא לסייע עבורך, בעל עסק או חברה, לרכוש את המתנה המושלמת עבור קרוביך, עובדיך ולקוחותיך.
  לכתבה המלאה

מתנות לעובדים מצטיינים

מתנה לעובד המצטין היא מתנה הדואגת לאינטרס הן של העובד והן של המעביד. האינטרסט של העובד הוא לקבל את המתנה ולכן הוא יעבוד טוב יותר, מגדיל ראש ובעקבות כך מקבל איזשהו סטטוס יוקרתי ואילו למעביד יש את האינטרס לתת את המתנה מפני שתחרות בין העובדים היא תחרות בריאה, היא נותנת תמריץ ומגדילה את התפוקה.

  לכתבה המלאה

רעיונות למתנות לועדי עובדים

עצות" פורשת לפנייך רשת בלתי נדלת של מתנות לעובדים, מוצרי פרסום ו מוצרי קד"ם אשר תוכל להעניק לאותם עובדים חרוצים שדואגים לרווחתם של הפועלים בחברה.

  לכתבה המלאה

מתנות קידום מכירות לקראת החג

הרבה מתנות מומלצות הינן מארזי יין שונים במגוון יקבים הכוללים פותחן מהודר ולפעמים גם כוסות תלוי בסוג המארז. בשבוע האחרון לפני החג תמיד מרגישים את התכונה ברחוב ובייחוד בעיר הגדולה ת"א של המוני בני אדם הצובעים את החניות ומנסים כל אחד לעצמו לברר מהי המתנה המגניבה שניתן השנה לרכוש למשפחה.

  לכתבה המלאה

מוצרי קידום מכירות לשיווק יעיל של העסק
כל עסק בחיתוליו נדרש לעשות מספר פעולות על מנת למנף את העסק שלו לדרגות שהוא חולם. תחילה עליו לבנות תכנית עסקית בעלת חזון עתידי לאן פונה עתיד החברה. שנית עליה לערוך סקר שוק וקהל יעד על מנת לדעת את רמת הביקוש למוצר החדש. וכמובן תכנית שיווקית כיצד למצג ולאפיין את המוצר באופן משכנע שיימכר בכל נקודות המכירה הפרוסות בארץ ובעולם אם מדובר במוצר גלובלי.
  לכתבה המלאה

מוצרי פרסום ללקוחותיך
אם גם אתה בעל חברה והגיע החג, גם אתה תרצה לפנק ולכבד את פועליך על העמל הרב שהם השקיעו בהגשמת חזונך הפרטי. עצות עוזרת לך בהשרשת הקו הפרסומי שלך בלקוחותיך.
  לכתבה המלאה

מתנות לעובד

כל עובד מחכה לתקופת החגים שם בדרך כלל יקבל ממעסיקו מתנה לחג. לפעמים גם בימי ההולדת העובד יזכה למתנה.


 

  לכתבה המלאה

מתנות למבקר בתערוכה

בדיחה פולנית ידועה היא על שתי פולניות שהלכו לתערוכה במוזיאון והתיישבו על ספסל, מגיע הסדרן ואומר להם כי הספסל שייך ללואי ה-13, אז עונות הפולניות: " כשלואי יבוא אנחנו נקום". הפואנטה בבדיחה הזאת היא שבתערוכה, תמיד היינו רוצים לקחת עימנו מזכרת כלשהיא הביתה.

  לכתבה המלאה

מתנות לכנסים

המתנות לכנסים מאוד קשורות לנושא הכנס עצמו ובדרך כלל הן נראות כמו מוצרי פרסום כאשר מצויין עליהן שם החברה ומספר הטלפון ומטרתם היא למצב את העסק במוחותיהם של הבאים לכנס בצורה חיובית.

  לכתבה המלאה

מתנות לפסח

 בשבוע האחרון לפני ליל הסדר ניתן להרגיש את הלחץ של המוני בני אדם הצובאים את החנויות ומנסים כל אחד לעצמו לברר מהי המתנה הטובה ביותר שניתן לרכוש למשפחה, זו שתגרום לשאר המוזמנים להראות קמצנים אך בלי להוציא יותר מדי כסף בעצמנו.

 

  לכתבה המלאה

מתנות ליום כיף
ימי כיף, כשמם הם, נועדו בשביל לשבור את השגרה היומיומית של עבודה ולמעשה הם טובים לתחזוקת הנפש של האדם ומניעת שחיקה. בימי הכיף אכן העובדים משנים את שגרת יומם ועוסקים בפעילויות למיניהם.
  לכתבה המלאה

מוצרי פרסום לפסח
ישנן מתנות רבות אשר ניתן להעניק בחג הפסח. כלי מטבח, כלי אמבטיה, מארזי אוכל מיוחדים, יינות, נרות מיוחדים, קופסאות לאחסון ועוד מגוון רב של מתנות , עם ערב רב של סגנונות ניתן להביא בחג הפסח.
  לכתבה המלאה

מוצרי פרסום לראש השנה
לרגל החגים תמיד ישנה תכונה של קניות באוויר, החנויות גדושות, המרכזים המסחריים והקניונים מפוצצים ואנשים נוטים לבזבז כסף יתר על המידה. כמובן שאין תלונות.. אחד הדברים הכיפיים והמרגשים בחג זה הענקת מתנות האחד לשני.
  לכתבה המלאה

תיקים ממותגים לקידום מכירות
מוצרים שונים ואקססוריז, מהווים כבר זמן רב חלק מרכזי בתהליכי קידום מכירות. מוצרי קד"מ בדרך כלל מחולקים בחינם באירועים, כנסים, חגים, כמתנות לעובדים וכדומה.
  לכתבה המלאה

מתנה לעובד מצטיין
אצלנו ב"עצות", תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לעובדים מצטיינים והן לחגים, לחופשות או לבני המשפחה. כנס לאתר ותוכלו לבחור מבין מגוון האפשרויות את המתנה שאתם הכי אוהבים או הכי מתאימה בשבילכם. בהצלחה! 
  לכתבה המלאה

מתנות לחגים לילדים
מה ניתן להעניק לילדים כמתנות לחגים? קראו מספר עצות כיצד לשמח את הילדים בחג, ובכלל.
  לכתבה המלאה

מוצרי פרסום זולים

מוצרי פרסום זולים השימוש במוצרי פרסום מסייע באופן מכריע לקידומו ובידולו של כל עסק וחברה, ללא כל שימוש באמצעי התקשורת. מוצרי קדם עשויים להופיע כמתנות הניתנות במהלך אירועים וכנסים

  לכתבה המלאה

מתנות סיום קורס לחיילים
קורס צבאי מהווה דוגמא אידיאלית להיכרותו הראשונית של חייל עם תנאי שירות, לאחר שהורגל לחיות בביתו בנוחות עד יום הגיוס. ואכן, שגרת היום יום הקורסית הינה עמוסה, קשה ומאתגרת ולא בכדי, כי סיומו מהווה עבור כל חייל נקודת שיא וציון דרך בשירותו הצבאי המתפתח אט אט
  לכתבה המלאה

מוצרי נשים כמוצרי קידום מכירות

מוצרי נשים כמוצרי קידום מכירות . נשים מהוות כוח קנייה אדיר ולכן מספר רב של חברות פונות לקהל זה על מנת לפרסם את המוצרים שלהם. ניתן לפרסם המון מוצרים אשר יפנו דווקא לקהל נשי.

  לכתבה המלאה

הזמנת מתנות לפסח


פסח הינו החג המקראי הראשון שבחגי ישראל, המציין את יציאתם של בני ישראל מעבדות לחירות והפיכתם לעם שאותו אנו מכירים כיום. לא פלא, אם כן, כי עם סיומה של העונה החורפית ופריחתו של האביב, מלווה את מדינתנו שנה אחר שנה התרגשות וציפייה לרגל בואו המתקרב של חג הפסח על מנהגיו, חשיבותו וייחודיותו.

  לכתבה המלאה

בחירת מתנה לכבוד יום הולדת 40
גיל 40 הוא גיל נפלא ומה יותר נחמד מלחגוג גיל זה עם מתנה מיוחדת ושימושית?
  לכתבה המלאה

קניית מתנות לחגים
לא תמיד קל למצוא מתנות לחגים, ביחוד כשצריך להתאים אותם כל פעם לאנשים שונים, אם רוצים לברוח ממתנות רגילות שכולם מקבלים. אספנו כמה עצות שאולי יעזרו לכם.
  לכתבה המלאה

מתנה לשנה חדשה עם בשורה חדשה
שנה חדשה היא תחילתה של תקופה חדשה ולכן, אין מתאים משילוב מתנות לראש השנה עם מתנות ללידה. במאמר זה תוכלו לקבל מבחר רעיונות כיצד לשלב בין השניים.
  לכתבה המלאה

מה לקנות מתנה לחג?
עונת החגים מתקרבת וכמו בכל חג אנו מוזמנים לארוחות רבות אצל קרובי משפחה וחברים ולכל ארוחה יש להביא מתנה קטנה למארחים המראים את הערכתו של ההשקעה הרבה בבישול ובאירוח. מתנה לחג צריכה להיות משהו שמסמל את החג או משהו שיש למארחים שימוש בו כגון מתנות לבית להן תמיד ניתן יהיה למצוא שימוש. לקראת עונת החגים הלחוצה עצות מזמינה אתכם לרכוש ממגוון המתנות לחגים באותו מקום ומבלי להתרוצץ בחנויות ולעמוד בתורים הארוכים לקופה
  לכתבה המלאה

מתנה מיוחדת לחג

בכל שנה ושנה אנו שואלים עצמינו מה נקבל השנה לראש השנה? איך יפתיעו אותנו הפסח הזה? האם נקבל השנה מתנה מהעבודה? לרוב במקומות עבודה מסודרים אנו נהנים ממתנות ומתמריצים הניתנים בחגים ובמועדים קבועים. בחברות גדולות המתנות הניתנות במקרים רבים אינם שימושיות ואף מהוות מוצר פרסומי לאותה חברה ותו לא.

  לכתבה המלאה

חבילות שי לראש השנה
ראש השנה הוא אחד החגים החשובים ביותר ביהדות, הוא מציין את תחילת השנה העברית ומסמל עוד שנה שעברה. חג זה מלווה, כמו רוב החגים בישראל, בארוחות משפחתיות גדולות ורבות משתתפים
  לכתבה המלאה

מתנות לגבר
אחד התענוגות הגדולים ביותר בכל יום הולדת הוא הרגע בו אנחנו מקבלים את המתנות. רגע לפני שאנחנו פותחים את המתנות, אנחנו מתמלאים בציפייה. רגע אחרי, ממלאת אותנו לרוב תחושה של הפתעה
  לכתבה המלאה

מתנות חג לעובדים

עונת החגים הינה תקופה קשה עבור כל בעל עסק וזאת בעיקר בגלל שבירת הראש בשאלה מה לקנות מתנה לחג לעובדים המסורים שתחתיו? קניית מתנות לעובדים הינה דבר הכרחי לשמירה על מורל גבוה ויצירת תחושת קרבה ונאמנות של העובד לעסק ולכן התמורה שווה את ההוצאה.
  לכתבה המלאה

ערכת פיקניק
פיקניק בחיק הטבע הוא אחד הפעילויות האהובות ביותר על הישראלים ולכן חברת עצות הכינה עבורכם מגוון רחב של ערכות המכילות את כל הדברים שצריך כדי לארגן ארוחה מושלמת בנוחיות של הבית.
  לכתבה המלאה

מתנות לעובדי חברות היי-טק
מעת לעת עולה הצורך, כמו גם הרצון, בהענקת מתנה מטעם בעל חברה עבור עובדיו. הדבר נכון פי כמה כשמדובר בחברות היי-טק, המודעות לערכן השיווקי והאישי שבמתנות לעובדיהן. כך, מעודדות מתנות אמביציה והזדהות עם החברה המדוברת, ועקב כך גורמות לתפוקת עבודה רבה ואיכותית יותר. לצד זאת, כאמור, מהוות המתנות גם מוצרי פרסום המבטיחים מיתוג יעיל וחכם.
  לכתבה המלאה

מתנות למסיבת רווקות

חברתך עומדת להתחתן ואת מתכננת את מסיבת הרווקות המעולה ביותר שניתן להכין, הזמנת מקום, קנית אוכל ושתייה ודאגת לבידור אך ישנו עוד דבר אחד שצריך להכין כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת וזה מתנות והפתעות לכלה ולחברותיה המוזמנות.

  לכתבה המלאה

מה ניקח לים
הקיץ הגיע ואיתו גם החופשים, הימים הבוערים והלילות החמים, הטיולים, הנסיעות והחוויות הרבות. זוהי תקופה שכולנו מחכים לה כל השנה, תקופה שמחה וכיפית שעל אף החום הקופח אנחנו יודעים לנצל כל דקה של הנאה, בין אם במהלך השבוע או בסופי שבוע
  לכתבה המלאה

מה קונים לחגים

הגיעה תקופת החגים ואיתה גם חוסר הידיעה המתסכל של מה לקנות מתנה לחג. אתר עצות מציע מגוון רחב של רעיונות למתנות מיוחדות שישמחו כל מקבל.

  לכתבה המלאה

תלושים לחג או מתנה לחג, מה כדאי לתת לעובד?

הכנו לכם בכמה מילים את היתרונות וחסרונות תלושים ומתנות לחג לעובדים. מקווים שלאחר קריאת הכתבה תקבלו החלטה חכמה יותר והעובדים יהנו מהמתנות. דרך נפלאה להתחיל את החג:)

  לכתבה המלאה

בחירת מתנת חג ללקוחותיך
הגיעה תקופת החגים ויחד עימה גם הצורך לקנות מתנות לחג למשפחה, לעובדים ולבסוף גם ללקוחות. לקוחות החברה הינם נדבך מרכזי בהצלחת האירגון שכן הם צורכים את המוצרים או השירותים שהחברה מספקת. ככל שיהיו יותר לקוחות מרוצים כך הם יהיו נאמנים יותר למוצר או לשירות וכן יגדילו את מעגל הלקוחות על ידי שיווק עצמי מפה לאוזן
  לכתבה המלאה

שימוש במוצרי פרסום ומתנות לקידום עסק
הדרכים המובילות לליבו של הלקוח הישראלי אינן מסובכת כפי שלעיתים נראה, והטובה מכולן היא גם הפשוטה ביותר- מתנה. האוכלוסייה הישראלית אימצה מאז ומתמיד קרוב לליבה את כל מה שכותרתו היא "חינם", ועל כן אין דרך טובה יותר לקידום עסק משימוש במוצרי פרסום ומתנות.
  לכתבה המלאה

בחירת שי לחג
ב"עצות" תוכלו לקבל מגוון רעיונות למתנות לחג מיוחדות ומעשיות עם רעיונות יצירתיים אשר ייגרמו לכל עובד ועובד להרגיש מיוחד.
  לכתבה המלאה

השיקולים בבחירת מוצרי קדם ללקוחות

מוצרי קידום מכירות הם מוצרים אשר ניתנים ללקוח במתנה ומייצגים בצורה זו או אחרת את המשרד שנותן את המוצר.

  לכתבה המלאה

מגוון רעיונות למתנות לעובדים לקיץ מרענן במחירים מעולים
הקיץ מגיע ואיתו שלל אטרקציות וריגושים מחוץ למשרד. ים, טיולים, נופשים. החופש, זה המזכיר לנו את ימי הילדות נמצא מעבר לאופק (או למעשה מחוץ לחלון המשרד) ולעיתים הקיץ מסמל עבור רבים מהעובדים את ההזדמנות לארוז את מחלצותיהם ולצאת לטייל בארץ ישראל (ובחו"ל...). אם חשבת לפנק את העובד שלך במתנה לכבוד יציאתו לחופשת הקיץ, אצלנו בחברת "עצות" תמצא מגוון רחב של רעיונות למתנות מקוריות לקיץ במחירים מעולים.
  לכתבה המלאה

מיתוג עסקים באמצעות אריזה מעוצבת

 זהות, ייחודיות, בידול וחדשנות חשובים לכל חברה. זהות תסייע ללקוחות שלכם להבחין ולהבדיל בין המוצרים שלכם למוצרים דומים שנמצאים בצמוד אליהם על מדפי החנויות. מיתוג עסקי חשוב ליצירת אמינות בעולם העסקים. בחירה של לוגו ממותג שמייצג את החברה היא תהליך קשה ומאתגר מאד שצריך להיות מגובה בתחקיר מדויק על סוג הנישה העסקית, על הסביבה העסקית, על השירותים ועל המוצרים המוצעים.

  לכתבה המלאה

מתנות זולות לפסח לעובדי חברה
פסח הוא החג הראשון שבחגי ישראל, וחשיבותו הגדולה נעוצה בכך שהינו מנציח את יציאתם של בני ישראל מעבדות לחירות ואת תהליך הפיכתם לעם היהודי והישראלי שאנו משתייכים אליו כיום. לא פלא, אם כך, כי שנה אחר שנה מלווה אותנו ציפיה והתרגשות לרגל התקרבות האביב ואיתו גם חג הפסח, על מנהגיו הייחודיים, הדרו הרב ומשמעותו המכריעה. כמובן, שעם ההתכוננות לבואו של הראשון מבין שלושת הרגלים, נרתם כל בעל חברה למציאת מתנת פסח אידיאלית לעובדיו. ומה היא מתנה אידיאלית? ובכן, עבור בעל חברה הפתרון הוא פשוט; שי מושלם- ומשתלם.
  לכתבה המלאה

קצת על מתנות לחגים
אנשים רבים נותרים מבולבלים בתקופה שלפני החגים כשהם נתקלים בצורך לקנות מתנות לחגים. לפניכם כמה טיפים בנושא.
  לכתבה המלאה

מתנות לילדי עובדים
שי לחג הוא לרוב מתנות סימליות ותפקידן העיקרי הוא להעלות חיוך על פניו של הילד. בפורים, הילדים מקבלים משלוח מנות מושקע ומלא כל טוב, או משחק ילדים כלשהו בהתאם לגילאי הילדים
  לכתבה המלאה

 
עצות Etzot!
החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי הפרסום והמתנות לענף העסקי, בין הייתר תמצאו אצלנו: מוצרי פרסום, מתנות לחגים, מתנות לחג, מתנות לעובדים, מתנות לחנוכה, מתנות לראש השנה, מתנות לפסח ומוצרי קידום מכירות, מתנות לפורים. אצלנו תקבלו שירות מקצה לקצה הכולל: הרעיון, התאמת המוצר, המיתוג, האריזה וההובלה.
במידה ואתם מעוניינים במידע נוסף על מוצרי הפרסום אצלנו בחברה - נשמח אם תצרו עמנו קשר בהקדם.
Copyright © מתנות לעובדים | מוצרי פרסום | מתנות לחג | מתנות לחגים.
קניה מאובטחת
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |